Світлана Онищук: Співпрацюючи із територіальними громадами, ми розвиваємо соціальну структуру Прикарпаття

Вагомою сходинкою до отримання нових знань є дошкільна освіта, яка сприяє цілісному розвитку дитини. Задля охоплення дітей дошкільною освітою на Івано-Франківщині будуються нові дитячі садочки, відкриваються додаткові групи. Прикладом цього є спорудження у селі Пороги Солотвинської територіальної громади дитячого садочка «Джерельце» на 100 місць, відкриття якого відбулося сьогодні, 28 серпня.

Розділити радість свята з нагоди урочистого відкриття дошкільного закладу до громади завітали голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, голова обласної ради Олександр Сич, депутати обласної ради, голова Солотвинської територіальної громади Манолій Піцуряк, жителі села.

«Сьогодні – справжнє свято для дітвори та їхніх батьків, адже у громаді запрацював новий дошкільний заклад. Відтепер дітки зможуть отримувати якісну дошкільну освіту, а батьки – будуть впевнені, що дошкільнята перебуватимуть у комфортних та безпечних умовах», – зазначила керівниця області. Світлана Онищук підкреслила, що реалізувати проєкт вдалося завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«За підтримки Президента України, зокрема його програмі «Велике будівництво», ми маємо можливість покращувати соціальну інфраструктуру Прикарпаття, будувати якісні автошляхи, – наголосила очільниця Івано-Франківщини. – Разом з тим, ми активно співпрацюємо із територіальними громадами, які долучаються до співфінансування робіт на об’єктах. Переконана, що спільно ми змінимо наш край задля гармонійного його розвитку».

Зазначимо, що дошкільний заклад було споруджено шляхом реконструкції двоповерхової будівлі будинку культури. Він облаштований під чотири дитячі групи. У садку є сучасні ігрові, спальні кімнати, а також зал для занять музикою, медпункт, харчоблок та методичний кабінет. Кошторисна вартість об’єкта складає понад 20 мільйонів гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *