Світлана Онищук: Турбота про дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування – обов’язок держави і влади

Понад тридцять років у місті Надвірна працює КНП «Івано-Франківський обласний спеціалізований будинок дитини» обласної ради, який опікується дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківської турботи. На даний час у закладі перебувають понад тридцятеро дітей віком до шести років. Також тут створено відділення паліативної допомоги для невиліковно хворих дітей з онкологічними і неврологічними захворюваннями.

Вчора голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук разом із Предстоятелем Православної церкви України Митрополитом Епіфанієм відвідали будинок дитини та поспілкувалися із керівництвом закладу та його вихованцями.

На переконання керівниці області, візит Предстоятеля є виявом вищої любові та особливої турботи про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«Турбота про дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування – обов’язок держави і влади. Сьогодні церква є соціальним партнером держави у підтримці вразливих верств населення. Зокрема, це стосується реалізації різноманітних соціальних проєктів, спрямованих на надання допомоги малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам і діткам позбавленим батьківського піклування, – зазначила очільниця області. – Відвідини Блаженнішим Епіфанієм будинку дитини є свідченням його особливої уваги та турботи про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах».

На переконання Митрополита ПЦУ, кожен має нести свій особистий хрест.

«Дані дітки – позбавлені родини, важкохворі – вже несуть його. І він є важким, подекуди непідйомним для них, маленьких людей, які лише розпочали свій земний шлях. Кожен із нас може полегшити їхню ношу, допомогти у міру своїх сил, подарувати їм кілька днів, місяців, а то й років щасливого життя», – підкреслив Митрополит Епіфаній.

Своєю чергою генеральний директор закладу Галина Кузнєцова розповіла про життєві історії діток, а також окреслила потреби та проблематику будинку дитини.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *