Світлана Онищук: Успішна громада – запорука розвитку Івано-Франківщини

Вчора голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук у рамках робочої поїздки побувала у Городенківській територіальній громаді. Очільниця Прикарпаття взяла участь у відкритті новозбудованих закладів галузі охорони здоров’я, оглянула будівництво школи, проінспектувала виконання робіт на об’їзній дорозі міста Городенка по вулиці Чупринки, ознайомилася із діяльністю асфальтного заводу, на якому здійснюється виробництво асфальтобетонних сумішей різних типів та марок.

За словами Світлани Онищук, Городенківська громада, яку очолює Богдан Кобилянський, від часу свого створення реалізувала чимало успішних проєктів, активно долучається до співфінансування об’єктів, які будуються у рамках президентських програм та за підтримки Уряду.

«Городенківська громада є однією із найспішніших громад на Прикарпатті, – зазначила керівниця області. – Тут опікуються питаннями медичної галузі, зокрема, оновлюють інфраструктуру, забезпечують медзаклади новітнім обладнання. У громаді активно проводяться роботи на автошляхах, що сприяє розвитку сфери послуг та туристичної індустрії, надається підтримка місцевим підприємствам. Значні успіхи громада демонструє у сфері сільського господарства. Переконана, що саме від успішних громад залежить динамічний розвиток Івано-Франківщини».

Під час поїздки Світлана Онищук ознайомилася із технічними можливостями асфальтного заводу, який працює з 2003 року. Підприємство забезпечує потребу в матеріалах для будівництва та ремонту доріг різних рівнів як у власному районі, області, так і за їх межами. Щороку завод нарощує свої потужності, проводиться його реконструкція та комп’ютеризація, щоб завжди бути готовими забезпечити наявні потреби і вимоги.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *