Світлана Онищук: Завдяки програмі «Велике будівництво» у Новиці споруджують шкільний спорткомплекс

Розвиток фізичної культури, створення умов для формування здорового способу життя – завжди у полі зору влади. На вирішення цих завдань скерована Національна програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої реалізується добудова спорткомплексу до школи в селі Новиця Калуського району.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук побувала на об’єкті та ознайомилася із ходом проведення будівельних робіт.

Зазначимо, що кошторисна варіть об’єкта складає понад 35 мільйонів гривень. Це один із найбільших проєктів програми «Велике будівництво».

Наразі ведуться внутрішньо-оздоблювальні роботи, влаштовується благоустрій території. Завершується прокладання внутрішньої системи каналізації та водопостачання, встановлюється система опалення.

Ознайомившись із ходом будівництва, Світлана Онищук відзначила якість та швидкі темпи проведення робіт.

«Спорудження спорткомплексу знаходиться на завершальному етапі. Тож, маю надію, що невдовзі школярі Новиці зможуть займатися фізичною культурою у сучасних комфортних приміщеннях, де облаштовано душові кабіни та просторі роздягальні, – зазначила керівниця області. – Також важливо, що при оформленні інтер’єру ми відходимо від пастельних тонів, а все більше фарбуємо приміщення навчальних закладів у яскраві тони».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *