Свято “Весела подорож у країну дитинства” з нагоди Дня захисту дітей

В місті Надвірна в зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука відзначили Міжнародний День захисту дітей.
Розпочалось святкування на майдані Шевченка святковою ходою «Дитинство – наше майбутнє» та продовжилося концертною програмою за участю колективів районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді і завершилося «Святом танцю» районного будинку культури.
Під час святкування діти мали змогу взяти участь в майстер класах з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, вишколу з практичного пластування та спробувати свої сили у виборі професій «Містечко професій», організованими для них районним центром дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, відділом освіти та районним центром зайнятості.
З нагоди свята малечу, їх вихователів, батьків та гостей привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович, щиро зичили кожній дитині щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого.
Протягом святкування дітвора району вдосталь поласувала морозивом та солодкою водою.
Солодощі закуплені за кошти Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах на 2016-2020 роки.
Надвірнянська районна державна адміністрація та служба у справах дітей висловлюють щиру подяку всім хто долучився до організації свята.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *