«Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій» навчали на семінарі державних службовців

  

  
02 лютого урайдержадміністрації відбувся одноденний виїзний тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій», організований Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування району, працівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищного та сільських голів особливостям електронного декларування навчали заступник директора ІФОЦППК Любомир Бойчук та начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації Ігор Фіняк.
Любомир Бойчук ознайомив учасників семінару з упровадженням електронного цифрового підпису (ЕЦП) для подання е-декларацій державними службовцями і посадовими особами місцевого самоврядування та надав практичні рекомендації щодо отримання послуг ЕЦП. Також він говорив про електронне декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема надав методичні рекомендації до застосування.  Про навики практичної роботи з системою електронного декларування розповів Ігор Фіняк. 
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *