Телефонний довідник

Районна державна адміністрація
Керівництво

Прізвище,  ім’я,
По-батькові
Посада Служ.
тел.
Кеніз Олександр Володимирович головаРДА 2-91-01
2-23-82
101
Зеленчук Богдан Іванович перший заступний голови РДА 104
Гундяк Ярослав Володимирович заступник голови РДА 105
Кравчук Микола Ярославович керівник апарату РДА 2-91-08
108
Волошин Сергій Ярославович радник голови РДА
            Відділ інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи
Головінська Надія Михайлівна начальник відділу 2-91-03
2-42-45 2-35-16
Борисевич
Галина Василівна
головний спеціаліст 2-91-06
2-31-38
62-3-43
Марусин Любов Романівна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-91-06
Білоус Людмила Анатоліївна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-31-38 3-24-08
Масник Наталія Романівна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-91-03
Лавринович Надія Романівна головний спеціаліст(декр.відп.) 2-91-03 6-71-41
Питлюк Галина Василівна головний спеціаліст 2-91-03 61-9-12
Відділ управління персоналом
Угринчук
Світлана Михайл.
Завідувач сектором 2-40-49
115
2-43-07
Рудак Людмила Анатоліївна секретар керівника відділу(декретна відпустка) 2-91-01
2-23-82
Курищук Наталія Василівна провідний спеціаліст 2-40-49
115

Відділ документообігу, контролю та звернень громадян

Андріїв Ярослав
Богданович
начальник відділу 2-91-10 111
Глушко Марія Олексіївна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-91-10 2-65-04
НагорнякОлександра Василівна головний спеціаліст (декретна відпустка) 2-91-10
факс
60-2-08
Думенко
Оксана Богданівна
головний спеціаліст (декретна відпустка) 2-91-10
Тацяк Іванна Ярославівна головний спеціаліст 2-91-10 6-14-22
Лавринович Оксана Василівна головний спеціаліст 2-91-10
Відділ ведення Державного реєстру виборців
Гільтайчук Мирослав Романович начальник відділу 2-91-05
2-26-32
60-4-61
Мочарна Мар’яна Василівна спеціаліст І-ої категорії 2-91-05 76-9-77
Гуменюк Ірина Миколаївна головний спеціаліст 2-91-05 2-94-24
Попович Мар’яна
Ігорівна
провідний спеціаліст 2-91-05
Юридичний відділ
Нагорняк Іван Васильович начальник відділу 2-91-14
Угринюк Тетяна Романівна головний спеціаліст 2-91-14
Відділ з питань запобігання та виявлення корупції, оборонної і мобілізаційної роботи
начальник відділу 2-91-08
107
2-36-42
Кінаш Ярослав Ярославович головний спеціаліст 2-42-45
Букатюк Василь
Іванович
головний спеціаліст 2-31-38
110
61-4-04
Лавріщук Василь Васильович водій
Грицанчук Микола Григорович сторож 2-22-49
Сектор з питань надзвичайних ситуацій
Рахінський Віктор Володимирович завідувач сектору 2-31-67
114
2-50-45
Зварич Ярослав Ярославович головний спеціаліст 2-31-67
Кінаш Володимир Васильович головний спеціаліст
(мобілізація)
2-31-67
Відділ фінансово-господарського забезпечення
Савчук Ганна Федорівна начальник відділу 2-49-24
116
63-1-03
Янцюк Мирослава головний спеціаліст 2-49-24 2-60-98
Дем’янчукВалентина Миколаївна Прибиральниця 2-72-56

Відділ у справах молоді та спорту

начальник відділу 2-22-15
Ткачук Мар’яна Василівна головний спеціаліст 2-22-15
БоднарукІгор Євгенович головний спеціаліст
(декр. відпустка)
2-22-15 2-73-03
Управління надання адміністративних послуг 
Мацько Мар’яна Данилівна начальник управління -державний адміністратор 2-53-34
Боднарук Іваннна Петрівна головний спеціаліст – бухгалтер 2-53-34
Боднарук Любов адміністратор
Мацигін адміністратор 2-53-34
Корчук Ірина Василівна адміністратор 2-31-38
Саміляк Уляна Михайлівна адміністратор
(декр. відпустка)
2-23-82
102
Архівний відділ райдержадміністрації
Грицків Мар’яна Ярославівна  начальник 2-31-66 2-70-52
Федишин Людмила Романівна головний спеціаліст 2-31-66
Кепещук Ярослава Василівна  Прибиральниця
Служба в справах дітей
Сметанюк Марія Михайлівна начальник служби(декр.відп.) 2-91-74 2-86-46
зав.сектора з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей 2-91-74 68-6-33
Гуменюк Надія Ярославівна гол. спец. відділу фінансово-господарського забез., обліку, звітності та кадр.роботи 2-91-74 2-20-20
Струк Тетяна Василівна гол. спец. сектора  з питань попередження безпритульності, бездоглядності та захисту прав дітей м.т.050 560 29 17(декретна відпустка) 2-34-72 2-40-81
Управління економічного розвитку і торгівлі
начальник управління 2-91-12
113
2-30-47
Відділ економічного аналізу та інвестиційної діяльності
Гресько Ірина Олегівна заступник начальника управління, начальниквідділуекономічного аналізу та інвестиційної політики 2-91-12
113
Климковецька Марія Іванівна головний спеціаліст
Устімова
Людмила Андріївна
головний спеціаліст 2-25-07
Сектор розвитку основних видів економічної діяльності
Старків Ярослав
Васильович
начальник відділу 2-25-07
Грицанчук Надія Василівна головний спеціаліст 2-25-07 2-49-21
Клюфінський Михайло Васильович начальник відділу 2-91-06 64-2-61
Остап’юк Наталія Олексіївна головний спеціаліст 2-91-06 64-2-45
Відділ архітектури, містобудування і містобудівного кадастру
та житлово-комунального господарства
Угринчук Тарас Іванович начальник 2-23-34
Лавришин
Любов Михайлівна
головний спеціаліст 2-23-34
Прокопів Юрій Васильович головний спеціаліст 2-23-34 2-71-29
Відділ будівництва
Чіх Богдан Васильович начальник відділу 2-30-26
Кушнір Анна Василівна головний спеціаліст 2-30-26 2-82-08
Романишин Ольга Миколаївна головний-спеціаліст-бухгалтер 2-30-26
Управління фінансів райдержадміністрації
Свідрак Леся
Ярославівна
начальник управління 2-22-40
118
66-2-79
заст.начальника управління, начальник бюджетного
відділу
2-31-44 2-41-02
Дунець Світлана
Михайлівна
головний спеціаліст бюджетного відділу 2-21-45
Мамчук Назарій
Юрійович
провідний спеціаліст бюджетного відділу 2-21-45 2-46-67
Дутчак Мар’яна Ярославівна оператор комп’ютерного набору (декр. відп.)
Русаловська Лариса Мих. начальник відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери 2-23-94 73-0-87
Николайчук
Олександра
Миронівна
головний спеціаліст відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери 2-23-94 2-26-93
Мрічко Надія
Михайлівна
начальник відділу фінансивого, кадрового та господарського забезпеченняй 2-20-06 2-49-94
Іроденко Ірина
Степанівна
головний спеціаліст відділу фіна-нсового, кадрового та господар-ського забезпечення 2-53-47 2-60-63
Гаврищук Тетяна
Іванівна
провідний спеціаліст сектору розрахунків за енергоносії 2-40-06 2-81-44
Кобзей Ганна
Василівна
провідний спеціаліст  відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери 2-22-40 2-66-91
Пилипюк Марія
Миколаївна
прибиральниця 2-22-40 2-86-56
61-5-95
Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Огерук Роман Михайлович директор центру, 2-65-13
Гнатюк Людмила  Миколаївна начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи – головний бухгалтер 2-51-27
Управління соціального захисту райдержадміністрації
начальник 2-65-27
Швенг Ірина Яремівна заступник начальника 2-65-27
Стецюк Романія Ярославівна  в.о. начальника управління 2-65-27 2-41-24
Петроняк Любов Зіновіївна начальник відділу бухгалтерського обліку 2-26-77 2-72-27
Городиська Наталія Василівна начальник персоніфікованого обліку пільгової категорії населення 2-65-27 2-45-78
Бурій Світлана Максимівна начальник відд.контролю за правильністю призн.та виплати пенсій 2-60-99
Жолобчук  Тамара Михайлівна начальник відділу державних соціальних інспекторів 2-65-27 2-37-59
Федорович Галина Йосипівна начальник відділу праці  та соціально-трудових відносин 2-60-99
Янцюк Роман Іванович начальник відділу автоматизо-ваної обробки інформації та контролю соціальних виплат 2-65-27
Леочко Тетяна Юріївна начальник відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці 2-60-99
2-73-52
Юрчило Марія Іванівна начальник відділу  прийняття рішення по наданню соціальних допомог та компенсацій 2-60-99
Гаврищук Оксана Михайлівна нач.відділу прийому громадян щодо надання соц.допом. та компен. 2-60-99
Відділ культури райдержадміністрації
Зварчук Олександр Михайлович начальник відділу 2-91-48
Остап’юк Андрій Васильович головний спеціаліст 2-27-86
Мартинюк
Марія Дмитрівна
в.о. головного бухгалтера відділу 2-63-23
Кушнерчук
Марта Іванівна
директор центр. бібліотечної системи 2-34-77 2-67-83
Відділ освіти райдержадміністрації
Северилов Степан Вячеславович начальник відділу 2-83-57 66-3-16
Дзем’юк Тетяна Михайлівна головний спеціаліст 2-23-16 2-95-66
Безбородько Микола Петрович головний спеціаліст 2-86-14
Штаєр Марта
Федорівна
головний спеціаліст 2-86-14 2-72-53
Мельник Марія
Василівна
головний спеціаліст 2-86-14
Петрик Богдан Васильович директор районногоінформаційно-методичногоцентру 2-37-91 2-26-27
Явірницька Оксана Сергіївна головний бухгалтер центр. Бухг. 2-41-33 2-62-20
Винник Михайло Васильович Гол.Райкому проф-ки праців.освіти 2-65-34 6-63-63

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *