Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тема дня – обговорення добровільного об’єднання громад в районі

  

  
22 червня під головуванням голови РДА Олександра Кеніза за участі голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, селищних  та сільських голів, представників  районної ради, громадських та політичних організацій та ЗМІ в райдержадміністрації вкотре розглянули питання реалізації адміністративно-територіальної реформи в районі. Адже створення потужних, самостійних та самодостатніх територіальних громад є важливою частиною процесу децентралізації.
Попередньо, робоча група напрацювала створення в нашому районі 5  спроможних територіальних громад, взявши до уваги історичний, національний, культурний фактори, територіальне розмежування та розвиток інфраструктури населених пунктів.
Сьогоднішнє обговорення даної теми пройшло у форматі діалогу  між  головами селищних, сільських рад та керівництвом району. В більшості  населених пунктах відбулись громадські обговорення, сесії та прийняті відповідні рішення сесій міської, селищних та сільських рад. Керівники органів місцевого самоврядування  прозвітували про думку кожної громади.
У підсумку сьогоднішньої зустрічі, зваживши всі фактори, думку керівників органів місцевого самоврядування та громадськості керівництво району передасть інформацію до обласної державної адміністрації та Офісу реформ в Івано-Франківській області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *