Теплопостачальники області готуються до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року

Івано-Франківщина заздалегідь готується до опалювального сезону. На сьогодні до роботи в зимових умовах підготовлено 2446 об’єктів житлового фонду. У сфері теплоенергетики налагоджено роботу 521 котельні, 31 центрального теплового пункту, відремонтовано 199,8 км теплових мереж, замінено на попередньо ізольовано труби на 1,17 км теплових мереж замінено 6 котлів на котельнях місцевих рад.

Підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства проведено капремонт та заміну 6,82 км водопровідних мереж, 3,65 км каналізаційних мереж, підготовлено 36 водопровідних насосних станцій, 35 каналізаційних насосних станцій, 19 каналізаційних очисних споруд, 5 водозабірних споруд. У соціальній сфері до зими підготовлені 564 школи, 249 дитячих садочків, 462 заклади охорони здоров’я. Низьким залишається показник створення запасу вугілля для закладів охорони здоров’я в області, який становить 18,8 відс. або 321 тонну.

Про це сьогодні зазначалося під час щотижневої наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук. Наголошувалося, що за основними напрямками рівень підготовки до осінньо-зимового періоду області становить близько 60 відсотків, що відповідає планам та графікам.

«Сьогодні надзвичайно важливо підготувати до проходження опалювального періоду усі заклади соціальної сфери, – наголосила керівниця області. – Окрім того, необхідно врахувати зміни до законодавства, зокрема, комунальним підприємствам необхідно провести роботу з перегляду тарифів, при цьому, обов’язковою складовою тарифів має бути інвестиційна програма».

Йшлося також про укладення договорів із АТ «НАК «Нафтогаз України» про постачання природного газу та ціну на блакитне паливо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *