«ТИМ, ЩО ПІШЛИ НА НЕБО»

Моліться, люди України,
за тих, хто на передовій!
Моліться за чужого сина,
щоб вас колись потішив свій.

Сьогодні у Надвірній відкрили меморіальну дошку пам’яті військовослужбовцям, які загинули в боротьбі за незалежність України. На ній викарбувані золотими літерами слова «ТИМ, ЩО ПІШЛИ НА НЕБО». Під звуки військового салюту, голови громадських організацій вони ж учасники бойових дій Василь Боднар, Андрій Лисканюк, Олег Туєшин, Юрій Остапчук урочисто відкрили стелу полеглим українським Героям.
Віддати шану пам’яті полеглим та схилити голови перед їхньою жертовністю прийшли рідні та близькі бійців, військовослужбовці й ветерани, представники військового комісаріату, поліції, керівництво району та міста й просто небайдужі громадяни.
Голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступник голови районної ради Іван Жигалюк, міський голова Зіновій Андрійович вшанували Героїв, та поклали квіти до меморіальної дошки.

Освячення дошки та молитву за всіма загиблими звершили отці-декани Андрій Бакота УГКЦ та Олег Траско УПЦ КП.
Окупант не змусить нас зійти з того шляху, на який став народ, здобувши незалежність. Мета нашої боротьби надзвичайно висока – це майбутнє наших дітей та правнуків. Сьогодні там, на Сході, вирішується, в якій країні ми будемо з Вами жити і саме там вони за це платять дуже велику ціну – власне життя.

Відкриття пам’ятного знаку відбулося за ініціативи ветеранських організацій району.
Сподіваємось, що ця меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про Героїчний вчинок українських воїнів, а пам’ять про Героїв на завжди залишиться в серцях людей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *