Тренінг для громад учасників ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН06 квітня у райдержадміністрації відбувся тренінг для громад учасників ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на тему «Підготовка мікропроектної пропозиції».  

Тренінг провела координатор проектів ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ" в Івано-Франківській області Олеся Хомин. На тренінгу були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят, координатори районного ресурсного центру громад, голови сільських рад та функціональні групи організацій громад, які беруть безпосередню участь у написанні мікропроектних пропозицій.

Під час проведення тренінгу присутніх ознайомили із порядком написання мікропроектної пропозиції та проблеми на етапах її підготовки.

Тренінг проведено у формі презентації, присутні отримали роздатковий матеріал. Громади брали активну участь у проведенні тренінгу та отримали вичерпні відповіді на конкретні питання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *