Тренінг «Стратегічне планування. Написання проектів»


    В Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці відбувся перший тренінг з комплексу «Стратегічне планування. Написання проектів», який ініціювала програма «Бібліоміст».


    В Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці відбувся перший тренінг з комплексу «Стратегічне планування. Написання проектів», який ініціювала програма «Бібліоміст».
Від нашого району у тренінгу взяли участь заступник начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації, голова ГО «Союз українок Надвірнянщини» Ольга Багрійчук та директор ЦБС Марта Кушнерчук. Головною метою тренінгу було удосконалення знань та навичок лідерів неурядових організацій та працівників публічних бібліотек щодо стратегічного планування. Протягом трьох днів цікавої, динамічної роботи під орудою талановитих тренерів Андрія Вишняка, Андрія Залужного, Елеонори Вишняк учасники здобували загальні знання в сфері стратегічного планування, ознайомились із технологією складання стратегічного плану, його моніторингу та оцінки,  усвідомили необхідність такого планування як необхідного інструменту ефективного розвитку організації. Цікавим та цінним для досвіду було спілкування учасників в ході тренінгу та поза ним, обмін думками, ідеями, практикою роботи, що, без сумніву, взаємно збагачує.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою обласної бібліотеки, заступник директора з питань інформатизації Галина Ковальчук провела екскурсію по всіх відділах.    Справила гарне  враження  також міська бібліотека для дітей «Казка».

Висловлюємо вдячність команді програми «Бібліоміст» за організацію таких та інших  тренінгів і переконані, що такі навчання дуже корисні для професійного розвитку, збагачення знань та навичок.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *