Три нові туристичні проєкти Івано-Франківщини можуть отримати ґранти

Міністерство закордонних справ та торгівлі Угорщини, виконуючи обов’язки керівного органу Програми ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020», затвердило перелік проєктів, які рекомендовані як переможці у рамках третього конкурсу заявок. Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА.

Список включає 30 проєктів, рекомендованих до контрактування з умовами. Очікується, що найближчим часом заявники отримають офіційні листи з переліком вимог, які необхідно виконати.

У переліку є три туристичні проєкти, які будуть реалізовуватися (за умови успішного підписання контрактів) на території Івано-Франківської області:

1. «Карпатський культурний шлях». Головний виконавець – громадська організація «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини». Партнери: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Центр розвитку малого та середнього підприємництва Марамуреського повіту.

2. «Дослідження та збереження єврейської культурної спадщини на прикордонній території». Головний виконавець – виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради. Партнер: Музей Марамуреша.

3. «Покращення безпеки велосипедного руху у прикордонних регіонах України та Угорщини». Головний виконавець – громадська організація «Альтернативний діалог». Партнер: Асоціація для дітей та молоді в Каллошем’єні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *