Триває обговорення об’єднання територіальних громад

  

  
    2 липня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза відбулись консультації з підготовки проекту перспективного плану формування територіальних громад Надвірнянського району.  На запрошення Олександра Кеніза  до району приїхав керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк з метою ознайомлення перебігу проходження добровільного об’єднання територіальних громад.
   Відбулось окремо обговорення кожної з 5  спроможних територіальних громад у форматі діалогу  між  головами селищних, сільських рад та керівництвом району. В ході обговорення представники місцевих рад району розповіли про результати громадських обговорень, які були проведені у їхніх населених пунктах. З’ясувалося, що окремі громади не погоджуються із поданим перспективним планом й пропонують утворення інших нових об’єднаних громад.
     Зокрема, Руслан Панасюк акцентував увагу на розробці  перспективних статутів територіальних громад.
     Присутні отримали роз’яснення деяких питань, що стосувалися діяльності структурних підрозділів органів влади на місцях по завершенні об’єднання населених пунктів в спроможну територіальну громаду в межах існуючої територіальної адміністративної одиниці – району, та інше.
    На завершення голова РДА дав доручення селищним та сільським головам населених пунктів, де громади не погоджуються з попереднім обєднанням в найблищий час провести сходи селян, сесії за участі представників РДА та робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад району і обов’язково надати відповідні рішення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *