Управління (центр) надання адміністративних послуг райдержадміністрації

Управління (центр) надання адміністративних послуг

Надвірнянської районної державної адміністрації

Створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг є одним з головних завдань, що має вирішуватися органами державної влади та місцевого самоврядування. Адже саме за якістю цих послуг кожен громадянин оцінює турботу держави про нього та рівень поваги до прав і гідності громадянина. Реалізація цих завдань особливо актуальна для України на сучасному етапі.

Контактна інформація:

тел.  (03475) 2-53-34
моб. тел. 0986436858

E-mail: cnap.nadvirna@gmail.com

Сторінка в Facebook 

 

Адреса: 78400, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н,
м. Надвірна, вул. Визволення, 2.
Місце розташування ЦНАП на карті

Біля приміщення Ценру є безкоштовна стоянка для автотранспорту. Для зручності відвідувачів ЦНАП затверджено зручний графік прийому громадян :

·                                 Понеділок: 8:00-15:00
Вівторок: 8:00-15:00
·                                 Середа: 8:00-15:00
·                                 Четвер: 8:00-20:00
·                                 П’ятниця: 8:00-15:00
Без обідньої перерви

·                                 Субота: Вихідний день
·                                 Неділя: Вихідний день

В приміщенні Центру надаються супутні послуги:
– продаж канцелярського приладдя;
– копіювання документів, оплата адміністративного збору  через пост-термінал платіжною карткою .

 

СТРУКТУРА

УПРАВЛІННЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Мацько Мар’яна Данилівна

  Начальник–адміністратор управління надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації.

 

тел.0679050678
Корчук Ірина Василівна

Мацигін Надія Володимирівна

Несторак Надія Василівна

Тимчук Яна Іванівна

  Адміністратори відділу адміністративних послуг УНАП
Ванівська Лілія Миколаївна

Зеленчук Мар’яна Миколаївна

 Адміністратори відділу оформлення та видачі паспортів УНАП
Боднарук Любов Миколаївна

Ціховська Галина Богданівна

 Завідувач сектору – державний реєстратор сектору державної реєстрації УНАП

Державний реєстратор сектору державної реєстрації УНАП

Боднарук Іванна Петрівна  Бухгалтер

Загальна інформація

про управління надання адміністративних послуг РДА

Відповідно до закону України «Про адміністративні послуги» Надвірнянською районною державною адміністрацією 04.11.2013 року створено центр надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації, 27.07.2018 року реорганізовано в управління надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації (надалі Управління). У своїй діяльності управління керується:

–  Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

–  Закон України «Про адміністративні послуги»;

– регламент центру надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації (заплановано прийняття регуляторного акту «Про затвердження регламенту управління надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації»);

– положення про управління надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації;

–  інші законодавчі та регуляторні акти.

На початку діяльності центр надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації надавав громадянам 16 адміністративних послуг, сьогодні перелік розширився і налічує 188 послуг, та на цьому робота управління з розвитку та вдосконалення не припиняється, а постійно вивчається потреба соціальних та адміністративних послуг серед населення.

Управління надання адміністративних послуг Надвірнянської райдержадміністрації – це клієнт-орієнтована система надання адміністративних послуг, яка базується в єдиному, комфортному, просторому приміщенні, де працює фахова, ввічлива, молода команда, яка щоденно приймає понад 350 осіб. Зрозумілі процедури, чіткі терміни, максимальна результативність та неможливість зловживань – це новий підхід в роботі державної установи, яка відчинила свої двері для всіх громадян.

Для якісного, швидкого надання адміністративних послуг адміністратори управління надання адміністративних послуг отримали доступи до Єдиного демографічного реєстру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного земельного кадастру.

Для зручності і комфорту відвідувачів в управлінні надання адміністративних послуг встановлено електронну систему керування чергою, що дає можливість попереднього запису на зручну дату та час для клієнта. Громадянам також надаються супутні послуги, а саме:

  • продаж канцелярських товарів;
  • копіювання документів;
  • встановлено РОS-термінали, за допомогою яких здійснюється оплата банківськими картками за адміністративні послуги.

В управлінні також облаштовані зони очікування, безкоштовний Wi-Fi, встановлено пандуси для людей з інвалідністю. Приміщення розташоване в центральній частині міста. Обладнана парковка для автотранспорту. Значною перевагою також є графік прийому  громадян без обідньої перерви та тривалістю до 20 години один раз на тиждень.

Для покращення якості надання адмінпослуг проводиться також інформування населення через офіційну сторінку Надвірнянської райдержадміністрації (рубрика управління (центр) надання адміністративних послуг (http://nadrda.gov.ua/tsentr-nadannia-administratyvnykh-posl/), соціальні мережі, місцеві ЗМІ та ін.

Найважливішим завданням керівництва та громади Надвірнянського району в 2018 році було покращення ситуації з надання паспортних послуг. Адже виготовити паспорти громадян України (в тому числі для виїзду за кордон) можна було тільки в Надвірнянському районному відділі Державної міграційної служби. Проте спільними зусиллями керівництва Надвірнянської райдержадміністрації, районної ради, міської ради  та депутатського корпусу з районного та міського бюджетів виділено та профінансовано 759,778 тисяч гривень для закупівлі паспортного обладнання (робочої станції) та встановлення каналів захищеного зв’язку.

Разом з тим ще є питання, які потребують вирішення. Так управлінням надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації у 2019 році заплановано надання адміністративних послуг МВС з державної реєстрації нових транспортних засобів їх перереєстрації у зв’язку із зміною анкетних даних власника(без огляду експерта) та обміну/отримання нового посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням. Це дозволить наблизити популярні послуги до громадян, мінімізувати корупційні ризики та зменшити черги громадян біля сервісних центрів МВС. Для цього управлінням розроблено та подано на розгляд сесії районної ради проект районної цільової соціальної програми на 2019-2020 роки та розраховано потребу в коштах на запровадження даних адміністративних послуг, яка становить 620 тисяч гривень. На даний час працівниками мобільного сервісного центру МВС здійснюється прийом документів з вищезазначених послуг в приміщенні управління надання адміністративних послуг. Щотижнево керівник управління направляє лист начальнику РСЦ МВС в Івано-Франківській області по кількості заявок громадян, які бажають отримати дані послуги.

Доступними стали також нові адміністративні послуги, що раніше надавались тільки в управлінні соціального захисту населення. Так на даний час через управління надається 63 послуги соціального характеру у комфортних для відвідувачів умовах. Також планується покращення надання адміністративних послуг у даній сфері шляхом підключення працівників управління до електронних реєстрів Мінсоцполітики.

Обговорюється також питання надання через адміністраторів управління послуг відділення реєстрації актів цивільного стану Надвірнянського району, Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, КП «Надвірнянський житловик», деяких послуг Надвірнянської міської ради.

Завдяки послугам, які надаються через управління надання адміністративних послуг до місцевого бюджету за 2018 рік поступило 500 тисяч гривень. За 2018 рік сектор державної реєстрації управління забезпечив надходження до районного бюджету в сумі 221 тисяч гривень за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно і державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Надходження від оформлення паспортів становило 184 тисячі гривень, інших адміністративних послуг – 95 тисяч гривень.

25.01.2018.

Інформація
про роботу центру надання адміністративних послуг
Надвірнянської райдержадміністрації за 2017 рік

До центру надання адміністративних послуг протягом 2017 року звернулось 15820 фізичних і юридичних осіб для одержання адміністративних послуги. За отриманням консультацій звернулось 15996 осіб.
Для забезпечення надання через ЦНАП 118 адміністративних послуг адміністратори центру надання адміністративних послугмають доступи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формуваньза допомогою яких здійснюється прийом та видача документів у сфері державної реєстрації та вминулому році два адміністратора ЦНАП отримали повноваження надання відомостей з Державного земельного кадастру.
За 2017 рік сектор державної реєстрації ЦНАП забезпечив надходження до районного бюджетув сумі 457 000 грн за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно і державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
В 2017 році придбано для ЦНАП систему керування чергою,  робочу станцію для надання адміністративних послуг УДМС по оформленні та видачі паспортів громадянина України нового взірця.

 

Інформаційна довідка про управління надання

адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації

 

04.11.2013 року розпорядженням голови Надвірнянської райдержадміністрації № 235 «Про створення центру надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації» створено центр надання адміністративних послуг Надвірнянської РДА.

ЦНАП брав участь в реалізації проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади», що реалізувався молодіжним громадським центром «Еталон» спільно з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією в 2013-2016рр. У рамках проекту було надано технічну та організаційну допомогу при створенні центру надання адміністративних послуг Надвірнянської РДА. Працівники ЦНАП брали участь у стажувальних візитах до Польщі та Естонії та ознайомились із діяльністю Вінницького прозорого офісу. В плануванні роботи ЦНАП було використано найкращий український та міжнародний досвід. Запроваджено систему електронного документообігу «Універсам послуг».

З 2016 року ЦНАП знаходиться в частині приміщення Надвірнянської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області з достатньою площею і зручним

розташуванням в центрі міста, з доступною інфраструктурою, автомобільною парковкою. Загальна площа відкритої частини ЦНАП становить 382 м. кв. , з облаштованими зонами очікування, обслуговування, консультування, продажу канцелярських товарів і копіювання документів, бек-офісом, електронною системою керування чергою, що відповідає нормам і стандартам передбаченими чинними нормативно-правовими актами.

Графік роботи центру затверджений районною державною адміністрацією, з урахуванням вимог Закону України “Про адміністративні послуги”. Вхід до центру облаштований пандусом для людей з інвалідністю, зручними сходами з поруччям та кнопкою виклику адміністратора з надписом на шрифті Брайля.

Завдяки плідній співпраці райдержадміністрації з Надвірнянською районною радою, Надвірнянською міською радою, на організацію роботи ЦНАП з місцевих бюджетів постійно виділялися кошти, зокрема:

– в 2017 році профінансовано 287,778 тис.грн на придбання, встановлення, налаштування та обслуговування робочої станції з комплектом обладнання, встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням для надання адміністративних послуг УДМС по виготовленню паспортів нового взірця; 115,0 тис.грн. на придбання та встановлення системи електронної черги; 30,0 тис.грн. для організації роботи ЦНАПу (придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря);

– станом на 01.10.2018 року профінансовано 245,0 тис.грн. на придбання, встановлення, налаштування та обслуговування каналу конфіденційного зв’язку для надання адміністративних послуг УДМС по виготовленню закордонних паспортів та паспортів нового взірця у вигляді id-картки в ЦНАПі Надвірнянської РДА; 82,0 тис.грн. на організацію роботи центру надання адміністративних послуг (придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю).

Всього за 2017-2018 роки на організацію роботи центру надання адміністративних послуг профінансовано 759,778 тис.грн.

Дане обладнання дає можливість позбавитися від живих черг і дати можливість відвідувачам спланувати час відвідування установи, допомагає змінити і покращити якість обслуговування населення району по наданню  таких важливих на даний час адміністративних послуг Державної міграційної служби і Управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА.

Для якісного надання адміністративних послуг адміністратори центру надання адміністративних послуг отримали доступи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,  Державного земельного кадастру, Єдиного державного демографічного реєстру за допомогою яких здійснюється прийом та видача документів.

Розпорядженням голови РДА №179 від 24.07.2018 року центр надання адміністративних послуг реорганізовано в Управління надання адміністративних послуг (УНАП) штатною чисельністю 12 чоловік. До складу управлінння входять відділ надання адміністративних послуг, відділ оформлення та видачі паспортів, сектор державної реєстрації.

З кожним роком, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014р. №523-р  «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», райдержадміністрацією поступово збільшувався перелік адміністративних послуг, що надаються через УНАП .

Станом на сьогоднішній день за три квартали 2018 року управлінням надано 12120 адміністративних послуг.

В переліку адміністративних послуг, що надаються через УНАП є 188 найменувань послуг, суб’єктами надання яких є: відділ архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства Надвірняської РДА, відділ містобудування та архітектури Надвірнянської міської ради, Надвірнянський РВ УДМС, відділ у Надвірнянському районі Міськрайонного управління у Надвірнянському районі та м. Яремчому Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Департаменту патрульної поліції, Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства, Надвірнянський районного відділу Управління ДСНС, Управління Держпродспоживслужби в Надвірнянському районі, Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, сектор державної реєстрації УНАП та відділ державної реєстрації Надвірнянської міської ради.

Більшість послуг надаються безоплатно, а для окремих передбачено адміністративний збір, який громадяни можуть оплатити безпосередньо у приміщенні УНАП за допомогою платіжної картки будь-якого банку через пост-термінали.

Децентралізація є однією з ключових реформ та програм розвитку держави визначених Стратегією сталого розвитку “Україна – 2020”. З метою підвищення якості та доступності надання публічних послуг 21.05.2018 року Надвірнянською райдержадміністрацією та Надвірнянською міською радою укладено меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, завдяки якому в приміщенні УНАП забезпечено робочими місцями державних реєстраторів та спеціаліста з соціальних питань Надвірнянської міської ради і обумовлено надання адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання майбутньої Надвірнянської об’єднаної територіальної громади  та мешканцям району.

Не зупиняючись на досягнутому, у вересні місяці цього року управління надання адміністративних послуг пройшло відбір у другий раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» та планує за допомогою залучення коштів Європейського Союзу закупити додаткове обладнання для створення комфортних умов відвідувачам.

Додатки