У Делятинській громаді цьогоріч реалізували два проєкти з розвитку туризму

Про це повідомив голова тергромади Богдан Клим’юк, інформують у прес-службі агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За його словами, у ТГ нещодавно створили туристичний маршрут «Стежка барона – Taxus baccata L.», протяжність якого становить майже 5 км. У межах ініціативи у Зарічанському лісництві висадали понад сотню саджанців дерева тис ягідний – реліктової рослини, які занесено до Червоної книги України, спорудили новий міст, відремонтували підвісний шляхопровід через річку Прут, а також облаштували відпочинкову зону. Водночас на маршрутах здійснили й навігаційне маркування, а інформацію про них розмістили на Google  Maps.

Богдан Клим’юк зазначає, що цей маршрут буде еколого-просвітницьким. «Туристи зможуть пройтися та оглянути чудові мальовничі ландшафти Делятина, Заріччя та навіть Яремче, а також оздоровитися, так як тис ягідний має відмінні лікувальні властивості дихальних шляхів», – говорить він.

Богдан Клим’юк також повідомив, що прес-служба агенції розвитку ОТГ Прикарпаття підготувала відеоролик про реалізацію ініціативи в громаді: https://bit.ly/37V3ZYM.

Проектний менеджер громади Назарій Верстюк наголосив, що в ТГ звершили реалізацію проєкту «Віртуальна Делятинщина».  У рамках його втілення оцифровано 25 об’єктів історико-культурної та природної спадщини та загалом створено 40 цифрових маршрутів.

«Туристи зможуть подорожувати в режимі онлайн найбільш привабливими місцями громади за допомогою 3D окулярів, які закупили до громади, чи, відвідавши спеціальний веб-ресурс».

Гіперпосилання на цифрові маршрути: https://cutt.ly/0je32ZB.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *