У Коломиї Митрополит Київський і всієї України Епіфаній здійснив чин освячення розписів кафедрального собору

Вчора у місті Коломия Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії. Також Митрополит очолив святкову Божественну літургію, у якій взяли участь голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства та жителі громади.
Наприкінці відправи Блаженніший Епіфаній привітав громаду зі знаменною подією – освяченням розписів і завершенням облагородження величного кафедрального собору та побажав, щоб Господь і надалі давав усі можливості для розбудови Коломийського краю.

«Наші храми оновлюються, стають кращими для того, щоб отримувати у них Господню благодать. Зараз ми ведемо невидиму боротьбу із небезпечною коронавірусною хворобою. Вона забрала життя багатьох наших співвітчизників, тому ми повинні бути відповідальними і мудрими. Ми маємо можливість відвідувати такі прекрасні храми, подолавши той складний час випробувань карантинними обмеженнями, – підкреслив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. – На Сході України досі триває неоголошена війна, яка забирає наших синів і дочок. Молитовно, усім серцем , допомогою та діями ми підтримуємо наших Героїв».

Його Блаженство відзначив архієпископа Онуфрія орденом Архістратига Божого Михаїла першого ступеня. Церковні нагороди отримали меценати та благодійники єпархії.

Також Епіфаній висловив подяку голові обласної державної адміністрації Світлані Онищук за підтримку, розуміння ролі церкви та теплий прийом на Івано-Франківщині.

Додамо, що Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Епіфаній в рамках візиту на Коломийщину освятив новозбудований храм Святої Рівноапостольної княгині Ольги у селі Мишин.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *