У Надвірній та Пасічнянській громаді відкрили «Активні парки» у рамках програми Президента України «Здорова нація»

Уселі Лисець почав функціонувати «Активний парк», який створили в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України».

На урочисте відкриття спортивної локації завітав заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко, начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич та голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак.

«Сьогодні у селі Лисець ми відкриваємо спортивний об’єкт, який дасть змогу залучити до занять спортом усіх охочих жителів громади. Дана локація буде доступна кожному, адже облаштована спеціальними стендами з QR-кодами, за допомогою яких можна буде займатись за програмою «Віртуальний тренер», – зазначив Богдан Футерко. – Сподіваюся, що у даному парку завжди буде багато відвідувачів, які дбатимуть про власне здоров’я, особливо у час пандемії коронавірусу».

Після відкриття локації за участю студентів ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання» відбулася руханка та показові заняття на тренажерах.

Цього дня також «Актині парки» відкрили ще у місті Надвірна та селі Пнів Пасічнянської територіальної громади.

Зазначимо, що на сьогодні на Івано-Франківщині вже діють шість парків, до відкриття готові ще сім таких спортивних локацій. До слова, за рівнем підготовки «Активних парків» наша область входить в десятку кращих серед усіх регіонів держави.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *