🇺🇦🇺🇦🇺🇦 У Надвірній урочисто підняли Державний Прапор України

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора України на майдані Шевченка відбулась урочиста церемонія підняття Державного стягу. Присутні хвилиною мовчання вшанували борців, полеглих за волю і Незалежність нашої держави.
В офіційній церемонії урочистого підняття Державного Прапора України взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович, учасник російсько-української війни Дмитро Винниченко, ветеран російсько-української війни Юрій Остапчук, ліцеїст Прикарпатського військово-спортивного ліцею та представники громадськості.

«Наш прапор за останні роки неодноразово підкреслив свою важливість, тому що це той стяг, той символ, та віра, за яку сотні, тисячі людей боролися і продовжують боротися, відстоювати нашу Незалежність. Невипадково, що напередодні Дня Незалежності ми є тут, піднімаємо Прапор, адже це символ незламності, великої боротьби та перемоги», – зазначив Володимир Пасько.

У межах заходу Державний Прапор України пронесли вулицями міста молодь, учасники російсько-української війни, громадські діячі, представники підприємств і трудових колективів, керівники району та міста у супроводі духового оркестру.

Радо вітаємо усіх з прийдешнім Днем Незалежності і запрошуємо до участі у завтрашніх святкових заходах.

#Наша_незалежність

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *