У Надвірній запущено автономну газову котельню

У Надвірній запущено автономну газову котельню, яка надаватиме тепло бюджетним установам центральної частини міста. Сам об’єкт має потужність 0,93 МВт та обслуговує заклади освіти.
В зв’язку з необхідністю, яка виникла із відсутністю теплопостачання Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. №1та №2, центру дитячої творчості та патріотичного виховання молоді, керівництвом районної державної адміністрації, районної і міської рад прийнято рішення щодо будівництва газової котельні для автономного теплопостачання вищевказаних закладів освіти. В райдержадміністрації неодноразово проводилися наради, на яких обговорювалося проблемне питання, зокрема було вибрано земельну ділянку, виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено тендери на будівництво котельні.
Відділ освіти райдержадміністрації заключив угоду з проектною організацією ТОВ «ТЕГА» для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво газової котельні потужністю 0,93 МВт по вулиці Міцкевича, 2 м. Надвірна. Також відділом освіти проведено тендер на будівництво котельні, який виграло ПП «Захід ІТБС» на суму 2725127, 00 грн. З районного бюджету виділено 1,8 млн. грн. з міського бюджету 860 тис. грн. Будівельні роботи були розпочаті в серпні цього року запуск тепла проведено цими днями.
Після шантажу, розчарувань та зневіри, спільними зусиллями, вдалося реалізувати такий важливий проект. Тому, тепер наші діти та вчителі мають можливість в теплих і комфортних умовах навчатися та працювати!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *