У Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті відзначили День Захисника України

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук взяв участь в святкових заходах з нагоди Дня Українського козацтва, Дня створення УПА, Дня Захисника України традиційно у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї, що на Надвірнянщині, відбулися урочисті заходи.
Розпочали святковий концерт із спільного виконання Державного Гімну та хвилини мовчання за Героями України, зокрема випускниками ліцею, що віддали свої життя за волю України.
З вітальним словом виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, який привітав ліцеїстів та нагадав, що невипадково в цей день свято набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки Української Повстанської Армії боролися за волю і свободу та зі зброєю в руках боронили рідну землю і віру, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею. Нагадаємо що 14 жовтня ми вшановуємо мужніх, сильних та патріотичних людей, які в різний час і на різних фронтах захищали незалежність нашої держави, нашу свободу та право на мирне життя.
Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість на справжніх патріотичних цінностях, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *