У рамках Національного проєкту «Велике будівництво» на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, яка проходить Івано-Франківщиною, ремонтують мости

У рамках Національного проєкту «Велике будівництво» продовжується капітальний ремонт важливих об’єків транспортної інфрастуктури Прикарпаття.
Роботи на мосту через річку Лючка в селі Стопчатів Косівського району, км 94+415 цієї дороги, йдуть повним ходом. Там завершують армування монолітної плити, влаштовують підходи до мосту – перехідні плити та основу для спорудження консолей тротуарів. Рух транспорту здійснюється тимчасовим об’їзним мостом. Фінансування цього проєкту здійснюється із державного бюджету.

Регіональна автомобільна дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський проходить територією Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей і є однією із основних транспортних артерій у західному регіоні України. Найбільш значний вантажний і пасажирський потік спостерігається в літній період, що пов’язано із автотуризмом у районі Карпат.

Важливим є й те, що розпочали також виготовлення проєктно-кошторисної документації на другий об’єкт у Стопчатові – капітальний ремонт дванадцятиметрового арочного мосту на км 93+710 а/д Р-24. Діючий міст не відповідає сучасним вимогам за вантажопідйомністю та габаритами, спостерігається руйнування кам’яної кладки стінки мосту, тріщини, випадання окремих фрагментів кам’яної кладки у зводі арки.

Додамо, що продовжуються роботи на мосту через річку Мачура в селищі Ворохта, автодорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 16+391. Він побудований у 1968 році. За результатами обстеження об’єкту виявлені наступні дефекти та пошкодження: підмив фундаментів берегових опор, руйнування кам’яних берегових опор.

На об’єкті збудували тимчасовий об’їзний міст. За сприятливих умов влаштовується асфальтобетонне покриття на підходах до мосту та скеровується ним рух транспорту. Опісля – демонтаж діючого та будівництво нового мосту довжиною 18,5 пог. метрів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *