У ряді освітніх закладів Прикарпаття вивчали стан дотримання протиепідемічних заходів

В області продовжується моніторинг закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів, студентів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації.

10 вересня комісією, створеною за дорученням Кабінету Міністрів України, у складі представників департаменту освіти, науки та молодіжної політики, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», головного управління Держпродспоживслужби здійснено виїзд у Тлумацький, Городенківський та Коломийський райони.

Зокрема, посадовці відвідали Тлумацьку гімназію Тлумацької ОТГ, Тишківський навчально-виховний комплекс Городенківської районної ради, Отинійський ліцей Коломийської районної ради, Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради та Отинійський професійний ліцей енергетичних технологій. Вивчався стан дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, а також обговорювали організацію навчального процесу за цих умов.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *