У випадку призначення субсидії необхідно враховувати конкретні обставини кожного, хто їх потребує

У департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася скайп-нарада щодо реалізації норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 21 жовтня 1995 № 848.
У заході взяли участь керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та голови комісій, які утворені відповідними органами і розглядають питання призначення житлових субсидій в окремих випадках.

Було обговорено проблемні питання, які виникають при призначенні житлової субсидії, в тому числі за рішенням комісії.

Акцентовано увагу на те, що структурні підрозділи з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення уповноважені приймати рішення про надання документів щодо призначення житлової субсидії на розгляд комісії у разі наявності підстав, визначених даним положенням.

За підсумками наради керівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення зобов’язано взяти на особистий контроль питання надання житлових субсидій.

Комісіям рекомендовано, при розгляді документів для призначення субсидій, до кожного звернення підходити індивідуально, виходячи з конкретних обставин, що склалися у домогосподарстві.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *