Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Упродовж цього року фахівці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття допомогли представникам громад Івано-Франківщини написати 26 розвиткових проектів

Інституцією здійснювалася робота як в інформаційному супроводі, так і у написанні проектів в цілому. Про це інформують у прес-службі агенції.
Так, зокрема, дев’ять проектів було подано для участі в Державному фонді регіонального розвитку, ще чотири на IX обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Більше десяти проектів подали для участі в конкурсі ініціатив карпатських громад, два – на Міжнародну організацію міграції та ще один – проект транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

За словами фахівця з проектного менеджменту, радника регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігоря Мельничука, агенцією було написано для ОТГ п’ять проектів «під ключ». «Зокрема, це – проекти місцевого розвитку Космацької та Переріслянської ОТГ, проект зі створення цифрової платформи регіонального та місцевого розвитку міжмуніципальних інформаційної системи. Окрім того, нами було написано для Ланчинської громади проект зі спорудження та облаштування оглядової вежі й відпочинкової зони в урочищі Жбир. Цей проект отримав підтримку з боку обласної ради. Разом з тим нами успішно реалізовано ініціативу зі створення туристично-інформаційного центру на базі сільського клубу в присілку Пасічне (Білоберізька ОТГ)», — говорить експерт.

Ігор Мельничук повідомив, що п’ять проектів за результатами отримали грантову підтримку. Ще десять нині знаходяться на розгляді на окремих грантових конкурсах.

«Найцікавіші з них – розвиток та відтворення умов для забезпечення ефективної самозайнятості сільського населення Тлумацької ОТГ; створення комунальної виробничої інфраструктури для збільшення доданої вартості деревообробної галузі Білоберізької ОТГ; впровадження інноваційних ідей розвитку Заболотівської ОТГ, через формування нової енергоефективної політики»,— говорить експерт.

У свою чергу, виконавчий директор агенції Максим Чопей зазначив, що проектна діяльність є важливою на етапі становлення громад, так як це можливість залучення додаткового фінансування для розвитку. Роботу інституції щодо написання проектів буде продовжено і у наступному році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *