Урочистості до Дня працівників цивільного захисту України

З нагоди Дня працівників цивільного захисту України в районному будинку культури відбулися урочистості, на які завітали ветерани, офіцери та працівники районного відділу Управління ДСНС України в області. З вітальним словом та благословенням Господнім виступив о. Андрій Бакота (УГКЦ).
В святкових заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович.
За сумлінну працю, особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей та з нагоди професійного свята Дня рятівника нагороджено працівників та ветеранів районного відділу Управління ДСНС України в області нагородили почесними подяками, преміями та грамотами.
Хвилиною мовчання вшанували рятівників, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків.
Вітаючи працівників служби, Богдан Зеленчук подякував їм за самовіддану та нелегку працю, побажав твердості духу та успіхів у благодатній справі служіння Україні.
Урочистості завершилися святковим концертом у виконанні колективів аматорського мистецтва районного будинку культури.
Варто відзначити, що в рамках святкування Дня рятівника в м. Надвірна 17 вересня пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Акція мала на меті наглядно ознайомити школярів з основами пожежної безпеки, роз’яснити питання безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника тощо.
Працівники Надвірнянського районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області провели для присутніх показовий виступ із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *