Урочистості до Дня працівників освіти

28 вересня відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників освіти. Святкування відбулося в районному будинку культури. У привітанні з нагоди свята взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник  голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, а також заступник начальника відділу освіти РДА Іван Криска.
Очільники району привітали освітян з нагоди свята. Зокрема, в урочистій промові Богдан Зеленчук побажав вчителям натхнення, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.
Про призерів обласних конкурсів та здобутки району у сфері освіти розповів присутнім Іван Криска.
 
Продовжились урочистості нагородженням грамотами кращих працівників освіти Надвірнянщини.
Педагогів вітали народні аматорські колективи районного будинку культури.
 
 
Того ж дня  урочистості з нагоди професійного свята відзначали і в Надвірнянському коледжі Національного транспортного університету, де  були присутніми заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор  Писклинець та міський голова Зіновій Андрійович .
 
 У святковому концерті взяли участь студенти та викладачі  навчального закладу.  Почесними грамотами  були нагороджені кращі працівники коледжу. 
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *