В Івано-Франківській обласній державній адміністрації покращено інфраструктурні умови для людей з інвалідністю

«Надзвичайно важливим питанням є забезпечення комфортності та доступності людям з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Потрібно вдосконалювати наявну інфраструктуру елементами доступності і забезпечити можливість людям із фізичними і сенсорними порушеннями самостійно дістатися до місця призначення», – наголошує заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук.

Пандуси, облаштування вбиралень, таблички із вказівниками шрифту Брайля для людей з порушенням зору встановлені відповідно до державних норм ДБН – В.2.2-40:2018 інклюзивного будівництва споруд, державних стандартів і правил щодо впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту з урахуванням забезпечення їх доступності для людей з інвалідністю.

Також в обласній державній адміністрації діє обласний комітет забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Посадовиця також повідомила, що із січня 2021 року буде працювати новопризначений регіональний представник Урядового уповноваженого по правах людей з інвалідністю – Микола Макар.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *