В Івано-Франківську розпочав роботу «круглий стіл» «Досвід підготовки фахівців публічного управління та бізнес-адміністрування»

Сьогодні для участі у засіданні «круглого столу» на тему «Досвід підготовки фахівців публічного управління та бізнес-адміністрування» на Прикарпаття прибули представники наукового товариства із різних міст України.
Метою проведення даного заходу стало обговорення питань організації навчального процесу в університетах-партнерах, напрямів і програм підготовки студентів, моніторингу інтелектуального розвитку і створення базових кафедр спільно з бізнес-структурами, функціонування шкіл і спільнот молодих вчених, системи грантів, проектів, експериментів та сучасної системи управління ними.

Вітаючи учасників засідання, заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук зазначила, що проведення подібних заходів є актуальним в умовах сьогодення, адже в державі активно проводиться реформа децентралізації влади, зміна адміністративно-територіального устрою.

«Сьогодні важливо, щоб жителі об’єднаних територіальних громад отримували якісні соціально-адміністративні послуги, особливо це стосується мешканців гірських територій, – зазначила Світлана Онищук. – Переконана, що завдяки поєднанню теоретичних та практичних напрацювань ми зможемо наблизити ці послуги до кожного громадянина».

Зазначимо, що дане засідання відбувається у рамках І Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна парадигма публічного управління».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *