В Івано-Франківську розпочинаються безкоштовні екскурсії

Сьогодні, 6 травня, в облдержадміністрації відбулася прес-конференція з нагоди початку восьмого сезону безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську.
Участь у заході взяли Віталій Передерко – начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА, Людмила Жирак – гід з міста Івано-Франківська та Сергій Максим’юк – арт-директор Наукового містечка «Нова енергія».

Учасники проінформували присутніх про історію проекту, аудиторію слухачів, а також розповіли про особливості проведення цьогорічного сезону.

Віталій Передерко підкреслив, що у 2019 році, як ніколи, програма екскурсій буде цікавою, насиченою і різноманітною. Гіди Івано-Франківська за сприяння управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій постаралися врахувати не тільки тематичні запити туристів і мешканців міста, але і почали орієнтуватись на різні вікові та соціальні категорії відвідувачів.

12 травня розпочинається VIІI-й сезон безкоштовних екскурсій у Івано-Франківську. Цьогоріч заплановано провести 23 тематичні екскурсії, які триватимуть протягом травня-вересня. Гасло проекту у 2019 році – «Креативимо разом».

Початок кожної екскурсії о 12-ій годині. Збір групи біля входу до обласного краєзнавчого музею. 12 травня на екскурсію запрошує Володимир Устинський. Тема: «Історично-мистецька спадщина Івано-Франківська». З повним графіком екскурсій можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2JjpIxN

Окрім традиційних тематичних екскурсій, організатори підготували сюрпризи для гостей і мешканців міста.

По-перше, передбачено цільові екскурсії для дітей, молоді, осіб з інвалідністю, іноземних студентів. По-друге, поза основним календарем мандрівок відвідувачам запропоновано самим обрати зручну дату таких екскурсій:

– «Вечірні вогні Франківська». Реєстрація за посиланням: #франківськхочунаекскурсію

– «Івано-Франківськ – дитяча мрія». Реєстрація за посиланням: #франківськхочувдитинство

– Велосипедна екскурсія «Мистецтво в публічному просторі міста» відбудеться 4 серпня, однак вимоги забезпечення безпеки пересування вимагають попередньої реєстрації. Реєстрація за посиланням: #франківськхочунавелоекскурсію

Довідково

Перша безкоштовна екскурсія у рамках проекту відбулась 6 травня 2012 року. Проект започатковано і організовано гідами Івано-Франківської області за участю управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *