В Івано-Франківську відбулася VІІІ звітно-виборна конференція Ради профспілок області

У її роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Ради профспілок області Ігор Басюк, якого, до речі, знову переобрано на наступний термін.

У її роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Ради профспілок області Ігор Басюк, якого, до речі, знову переобрано на наступний термін.

Під час конференції було обговорено результати діяльності Ради профспілок області за останні п’ять років, окреслено перспективи подальшої роботи. Зазначалося, що впродовж тривалого часу профспілки Прикарпаття працювали в умовах загострення фінансово-економічної та політичної ситуації в державі. Задля відстоювання інтересів людей доводилося вести соціальні діалоги та колективні переговори із роботодавцями та органами влади. Як результат, впродовж останнього півріччя вдалося дещо зменшити рівень безробітності в області, відновити позитивну динаміку зростання реальної заробітної плати.

Варто зазначити, що задля реалізації функцій постійного представництва і захисту прав членів профспілок у відносинах з органами влади до складу галузевих департаментів і управлінь ОДА делеговані керівники обласних організацій профспілок. Значне представництво профспілок є у в складі громадських рад, координаційного комітету сприяння зайнятості населення, інших комітетів і комісій.

До речі, у 2015 році між Івано-Франківської ОДА та Радою профспілок області було укладений меморандум про взаємодію.

Незважаючи на військові дії на Сході країни, сьогодні влада докладає всіх зусиль, аби розвивати економіку, покращувати соціальний рівень життя громадян. Сьогодні, за словами Марії Савки, серед пріоритетних напрямків роботи обласної влади – соціальне благополуччя жителів Прикарпаття. А це – створення нових робочих місць, підняття рівня оплати праці, недопущення зростання чи виникнення заборгованості із виплати зарплатні, підтримка трудових колективів у вирішенні тих чи інших проблемних ситуацій. Спільно з органами виконавчої влади профспілкові організації сприяють покращенню рівня життя людей, їх соціальному захисту. Завжди дотримуються принципів соціального партнерства задля відстоювання прав та інтересів працівників, роботодавців і держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *