В’ячеслав Негода: Понад 60 відсотків українців підтримують реформу децентралізації

Реформа децентралізації є ключовою трансформацією у розвитку місцевого самоуправління і економічного розвитку держави в цілому. На сьогодні вона є найуспішнішою реформою влади і дала найпоказовіші результати.
Про цей сьогодні під час засідання «круглого столу» «Децентралізація: досягнення, виклики», який відбувся у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір», розповів перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

«Метою нашого засідання є обговорення в нових політичних реаліях майбутніх шляхів реалізації реформи, оцінка здобутків децентралізації, а також перспектив її розвитку, – зазначив В’ячеслав Негода. – На початку поточного року Уряд затвердив новий етап реалізації реформи на період до кінця 2020 року. Зокрема, затверджено ряд заходів, що сприятимуть перетворенню України у більш демократичну та правову державу».

На переконання посадовця, серед викликів децентралізації – небажання посадовців втрачати надані їм повноваження та певне нерозуміння серед населення реальної мети і завдань реформи.

«Слід додати, що наразі понад 60 відсотків громадян України підтримують реформу децентралізації, – наголосив В’ячеслав Негода. – На сьогодні вже створено 888 об’єднаних територіальних громад, у 66 оголошено вибори.

За словами В’ячеслава Негоди, наразі існує необхідність закріпити у Конституції необхідні закони, які стосуються децентралізації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *