В Надвірній вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Надвірні відбулись заходи з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС за участі представників районної та міської влад, учасників ліквідації наслідків аварії, громадських організацій, колективів підприємств, установ та громадськості міста.

Міський голова Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, заступник голови Надвірнянської районної ради Іван Жигалюк, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, представники Надвірнянського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк і Василь Михасюк хвилиною мовчання та покладанням квітів і лампадок до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської аварії  вшанували пам’ять героїв-чорнобильців, які віддали своє життя, рятуючи  весь світ від ядерної небезпеки.

Керівники району та міста висловили щирі слова подяки учасникам ліквідації аварії на АЕС за проявлену мужність і самопожертву.

Голова районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк висловив найщиріші слова вдячності представникам влади за постійну підтримку та розуміння.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *