В Надвірнянській центральній районній бібліотеці відбулися громадські слухання «Ми проти торгівлі людьми!»

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», який реалізовує Надвірнянська центральна районна бібліотека в читальній залі 01 серпня 2018 року відбулись громадські слухання «Ми проти торгівлі людьми!» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
Запрошені Ольга Томин, начальник відділу Надвірнянського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Мар’яна Букатюк, фахівець з соціальної роботи, поінформували громадськість м. Надвірної про те, що торгівля людьми визнана сьогодні серйозним злочином на міжнародному рівні. Україна є країною походження, транзиту та призначення для чоловіків, жінок і дітей, які вивозяться за кордон з метою примусової праці. Роз’яснили які є форми торгівлі людьми, як не попастися на гачок та не стати жертвою торгівлі людьми, навели статистичні дані по Україні та області. Присутні задавали різні питання, які їх хвилювали та отримували вичерпну відповідь від фахівців. Також був розданий роздатковий матеріал, де вказані гарячі телефонні лінії з протидії торгівлі людьми.
Про законодавчі акти, статті, які передбачають кримінальну відповідальність проінформував старший інспектор ювенальної превенції Надвірнянського ВП Роман Гаврилаш.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *