В Надвірнянській міській юнацькій бібліотеці активісти працюють над Легендою Клубу замку Краснодвір

“Замок Краснодвір є унікальним та неповторним не лише в Івано-Франківській області та Україні, але й у світі і я впевнений, що наше завдання як засновників Клубу та усіх небайдужих дати йому нове життя, нові фарби, що в перспективі стане туристично привабливим, а ще ми шануємо нашу історію і розповідаємо про наш край світові”, – розповів один із засновників Клубу Краснодвору, голова ГО “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” Володимир Гринішак.

Зокрема, В Надвірнянській міській юнацькій бібіліотеці місцеві активісти-засновники Клубу (громадські діячі, педагоги, науковці, театрали, підприємці та інші) організували зустріч, де обговорили тему Легенди Клуба замку Краснодвір.  За словами активістів, Клуб діє за принципами відкритості, колегіальності, аполітичності та неупередженості, добровільності, безкорисливості, без обмежень за ознаками раси, релігії, статі чи соціального стану. Клуб складається із засновників, учасників, партнерів та волонтерів.

Засновниками клубу є: Володимир Гринішак, Ігор Гаврилюк, Любомир Іроденко, Ольга Малахова, Тарас Угринчук, Ігор Андруняк, Роман Гринішак, Василь Йосипенко, Володимир Кравців, Ольга Калиновська (Калініченко), Ірина Кузишин, Наталія Наняк, Наталія Пак, Уляна Бошко, Галина Шодловська, Лариса Іроденко, Олександр Зварчук, Тетяна Богославець.

Учасником клубу є або може стати чи бути виключеним за рішенням засідання клубу: особа, якій виповнилось 14 років, пройшла тест з історії міста Надвірна, відпрацювала 11 год волонтером та прийняла посвяту.

Партнер – особа чи організація, що поділяє мету та принципи Клубу;

Волонтер – особа, що поділяє принципи Клубу та добровільно жертвує час та ресурси задля досягнення мети Клубу.

Члени клубу кожного року обирають Магістра, ВіцеМагістра, Референта та Писара.

Засновники Клубу запрошують усіх охочих та небайдужих підтримати Проєкт за лінком: https://biggggidea.com/project/mistetska-rezidentsiya-zamku-krasnodvir-v-mnadvirna/?fbclid=IwAR2ff-8sls07hN-zFWckJPlp6UYEXG1hze9jdxs-fQiP7QCAZt6UTtZvWo8

5 листопада в Юнацькій бібліотеці Надвірни відбудеться офіційне відкриття Клубу замку Краснодвір.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *