В Надвірнянській райдержадміністрації провели позачергове засідання комісії ТЕБ та НС в Надвірнянському районі щодо реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду 2020-2021 року

На виконання вказівки УДСНС в області від 15 жовтня 2020 року, 28 жовтня 2020 року було проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС в Надвірнянському районі щодо реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду 2020-2021 року.
Крім того, за участі керівника апарату Надвірнянської РДА Кравчука М.Я., заступника начальника Управління ДСНС України в області з реагування на надзвичайні ситуації – Федунківа В.С., начальника Надвірнянського РВ У ДСНС в області Мочерняка А.П. було здійснено перевірку спеціалізованих служб цивільного захисту щодо готовності під час реагування на надзвичайні ситуації.

А також сьогодні провели спільні навчання з спеціалізованими службами цивільного захисту Надвірнянського району з реагування на надзвичайні ситуації з підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *