В облдержадміністрації обговорили заходи із ліквідації наслідків недільної негоди

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів нараду, на якій були обговорені наслідки ускладнених погодних умов на Прикарпатті 17 вересня.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів нараду, на якій були обговорені наслідки ускладнених погодних умов на Прикарпатті 17 вересня.

Участь у її роботі взяли начальник управління ДСНС України в області Володимир Чернецький і керівники профільних департаментів ОДА.

Йшлося про наслідки негоди та заходи з їх ліквідації. Зокрема, в місті Яремче та на території Яремчанської міської ради, у Вехровинському, Галицькому, Городенківському, Долинському, Тлумацькому, Снятинському, Надвірнянському, Рогатинському, Косівському та Коломийському районах були повалені дерева, пошкоджено лінії електропередач.

До ліквідації наслідків негоди залучено підрозділи управління ДСНС в області. Рятувальники залучалися для розрізання повалених дерев, які впали на проїжджі частини доріг. Загалом залучено 36 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки.

Олег Гончарук доручив начальнику управління ДСНС України в області Володимиру Чернецькому здійснити оперативні заходи щодо ліквідації наслідків негоди та відновлення нормального функціонування автотранспорту до населених пунктів області.

Також обговорювалося питання подальшої готовності відповідних служб Івано-Франківщини на випадок подальшого погіршення погодних умов.

Зауважимо, що внаслідок негоди постраждалих осіб немає.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *