В ОДА говорили про покращення роботи з питань протидії торгівлі людьми

15 листопада під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулось чергове засідання Міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
Йшлося про виконання заходів із протидії торгівлі людьми в області у 2019 році. Також обговорено питання запровадження посади громадського радника голови облдержадміністрації з питань протидії торгівлі людьми та виділення коштів з обласного бюджету на фінансування заходів з протидії торгівлі людьми в обласному бюджеті у 2020 році.

Світлана Онищук наголосила на необхідності проведення навчання для працівників об’єднаних територіальних громад з метою підвищення рівня їх обізнаності щодо реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі.

Головною метою заходу було напрацювання рекомендацій для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо покращення роботи з питань протидії торгівлі людьми.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *