В ОДА проаналізували стан будівельних робіт на приймальних відділеннях опорних лікарень

8 липня Урядом прийнято постанову, якою затверджено умови фінансування реалізації проектів з будівництва (реконструкції, капітального ремонту) приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах. Виконання робіт на цих об’єктах входить до програми Президента України «Велике будівництво».

На Прикарпатті проводиться реконструкція та капітальне будівництво 9 приймальних відділень. Передбачено, що 100% приймальних відділень будуть відповідати вимогам сучасного облаштування та наповнення медичним обладнанням.

Сьогодні т.в.о. голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик зустрілися із замовниками та виконавцями робіт на даних об’єктах. Управлінці проаналізувати відсоток готовності приймальних віддаль та терміни введення їх в експлуатацію.

Марія Савка дала доручення керівникам районів, в який триває реалізація проєкту, надати гарантійні листи від виконавців робіт щодо своїх зобов’язань. Також вона наголосила на розробленні чітких графіків із зазначенням обсягу робіт із реконструкції та будівництва відділень, оскільки відсоток готовності на сьогодні є низьким.

Зазначимо, що на реконструкцію та будівництво відділеньль області виділено 72 мільйони із державного бюджету. Також залучатимуться кошти місцевих бюджетів.

Детальніше про хід спорудження об’єктів в Івано-Франківській області за проектом «Велике будівництво» за посиланням https://t.me/budivnyctvo

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *