В ОДА провели нараду із керівниками лікувальних закладів

21 жовтня в обласній державній адміністрації відбулася онлайн-нарада з очільниками лікувальних закладів області.

В заході взяла участь директор західного регіону Національної служби здоров’я України Мар’яна Возниця, яка, власне, перебувала на Прикарпатті з робочою поїздкою.

Нарада відбувалася під керівництвом першої заступниці голови облдержадміністрації Марії Савки, а також за участі керівника апарату облдержадміністрації Романа Маланія, директора департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка та заступника директора департаменту ДОЗ ОДА Володимира Дзьомбака.

На нараді обговорили ключові на сьогодні питаннями в галузі медицини, а саме стан кисневого забезпечення закладів охорони здоров’я, рівень захворюваності на COVID-19 в області, забезпечення пацієнтів безкоштовними медикаментами згідно протоколів лікування та виплату заробітної плати медичним працівникам.

Крім того, учасники прослухали доповідь завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Ольги Ханенків про заходи щодо врегулювання конфлікту інтересів, передбачені Законом України «Про запобігання корупції» та Методичними рекомендаціями щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів», затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції № 839 від 29.09.2017 р.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *