В ОДА розповіли про порядок отримання ФОПами та найманими працівниками матеріальної допомоги

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей розповів представникам ЗМІ про надання матеріальної допомоги у розмірі 8 тисяч гривень представникам малого бізнесу та найманим працівникам, які несуть найбільші фінансові втрати від карантинних обмежень.

«Наша мета – донести цю інформацію до якомога ширшого кола підприємців та найманих працівників, діяльність яких обмежується карантинними заходами. – наголосив Євген Фербей. – Ініціативу Президента підтримав Уряд, кошти для цих виплат передбачені. Тому суб’єкти господарювання, які підпадають під визначені критерії, до кінця поточного року зможуть подати заявку і до 8 січня 2021 року отримати визначені державою кошти. Це один з пріоритетів для влади».

Посадовець детально роз’яснив порядок реєстрації фізичних осіб-підприємців та найманих працівників через додаток «Дія», зазначивши, що в обласній державній адміністрації у профільному департаменті також організовано «гарячу лінію», куди за консультаціями можуть звертатися підприємці: 55-20-12; 55-20-16.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *