В ОДА відбулася нарада щодо реорганізації райдержадміністрацій

Сьогодні під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася онлайн-нарада з головами РДА щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій.

Зазначимо, що 16 грудня Кабінет міністрів України схвалив постанову про Порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються. Водночас Уряд прийняв розпорядження, яким реорганізував та утворив 119 районних державних адміністрацій.

Під час наради присутні обговорили питання передачі майна, прав та обов’язків райдержадміністрацій, що припинили роботу у зв’язку зі зміною адмінтерустрою.

Додамо, що процес реорганізації РДА координуватиме обласна державна адміністрація. За реєстрацію нових РДА, реорганізацію старих, інвентаризацію, передачу майна, складання, подання фінансової бухгалтерської звітності та переведення працівників відповідатимуть відповідні комісії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *