В ОДА запрацювала робоча група з оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі

12 жовтня у форматі відеоконференції під головування заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулося засідання робочої групи щодо оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі.

Участь у її роботі взяли директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, заступник начальника головного управління Державної податкової служби в області Наталія Зікрата, голова ради сільськогосподарських товаровиробників області Степан Балабаник, керівники та спеціалісти структурних підрозділів ОДА.

Про проблеми та причини пов’язані із зупиненням реєстрації накладних інформували заступник голови Державної податкової служби України Євген Олейніков та заступниця міністра фінансів України Світлана Воробей.

З метою вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам, фермерським господарствам в області створено робочу групу. До складу робочої групи також увійшли представники головного управління Державної податкової служби у області,  департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації,  департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, керівники профільних асоціацій.

Агровиробникам, у разі виникнення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації, рекомендується звернутись до обласної робочої групи з урегулювання проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних через секретаря – Галину Носенко  – начальника відділу економіки, кооперації та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефоном (0342) 55-18-51.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *