В ОДА завершено цикл навчань для новостворених територіальних громад

Сьогодні під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук пройшла щотижнева онлайн-нарада з представниками новостворених територіальних громад, районних рад та райдержадміністрацій з питань організації їх роботи.

Це заключна нарада в рамках освітнього проекту «Цикл відкритих студій», основним завданням якого було надання консультативної допомоги при вирішенні питань, що виникають в процесі організації роботи в новостворених тергромадах, правонаступництва у майнових, земельних питаннях, передачі об’єків освіти, культури, соціального захисту.

Начальник головного управління Державної казначейської служби України в області Віра Смачило розповіла про особливості у питаннях казначейського обслуговування місцевих бюджетів при завершенні бюджетного 2020 року та початку 2021 року. Фахівці головного управління Державної податкової служби області окреслили завдання в частині адміністрування податків і платежів, які надходять до органів місцевого самоврядування. На численні звернення  тергромад на нараді  розглянуто питання щодо планування і організації роботи уповноваженої особи та тендерного комітету розпорядників бюджетних коштів. Також ішлося про необхідність та актуальність підвищення кваліфікації посадових осіб та депутатів органів місцевого самоврядування.

Напередодні новорічних та Різдвяних свят Світлана Онищук звернулася до керівників з проханням приділити посилену увагу соціально незахищеним верствам населення, організувати для потребуючих  жителів Прикарпаття теплі обіди на період свят та налагодити  в подальшому системну роботу із залученням волонтерів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *