В райдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар

  

  
26 жовтня 2016 року в райдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар, організований у рамках реалізації спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та у співпраці із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.
Метою заходу є підвищення рівня обізнаності представників громад та органів місцевої влади району щодо використання новітніх технологій для розв’язання локальних енергетичних проблем у дружній для довкілля спосіб.
У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, представники районної ради, райдержадміністрації, координатор Івано-Франківського обласного ресурсного центру громад Олеся Хомин, к.е.н, доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Володимир Стефінін, сільські та селищні голови, представники громад району.
Із вступним словом до учасників семінару звернувся заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, який наголосив на важливості залучення коштів у розвиток громад через різноманітні проекти міжнародної технічної допомоги та закликав керівників органів місцевого самоврядування проводити активну роботу на даному напрямку.
Представники Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника провели презентацію щодо необхідності використання відновлювальних джерел енергії та новітніх  технологій для розв’язання локальних енергетичних проблем без шкоди довкіллю.
Координатор Івано-Франківського обласного ресурсного центру громад Олеся Хомин ознайомила присутніх з результатами та досвідом реалізації проектів з  енергозбереження  в рамках спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та реалізованими мікропроектами  з використання відновлювальних джерел енергії в рамках Проекту МРГ в Івано-Франківській області. Присутніх ознайомлено з досвідом впровадження міського компоненту, співпраці з ОСББ, зокрема впровадження компоненту «Розумні міста» на території нашої області та в м. Надвірна зокрема. Також учасники семінару переглянули відео-матеріали про реалізацію Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Україні та області.
В ході обговорення доповідачі відповіли на запитання присутніх щодо можливої реалізації проектів міжнародної технічної допомоги та перспективи використання відновлювальних джерел енергії в контексті сталого розвитку громад.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *