В Сесійній залі Надвірнянської районної ради відбулась друга сесія Надвірнянської міської ради восьмого скликання

8 грудня 2020 року в Сесійній залі Надвірнянської районної ради відбулась чергова друга сесія Надвірнянської міської ради восьмого скликання. Зокрема, було розглянуто 16 питань порядку денного.

“Сказати, що Сесія важлива, – це нічого не сказати. Адже сьогодні були затверджений проект рішення про утворення старостинських округів та затверджено положення про старосту”, – повідомив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук міський голова Надвірни Зіновій Андрійович.
Тож на Території Надвірнянської ОТГ утворено дев’ять старостинських округів:
1️⃣Назавизівський старостинський округ з центром в селі Назавизів, до складу якого входять населені пункти: село Назавизів, село Мирне (с. Назавизів, вул.Грушевського,78). Староста – Назар ГЛУХАНЮК.
2️⃣ Верхньомайданський старостинський округ з центром в селі Верхній Майдан (вул.Грушевського, 41). Староста – Василь КАРМАНСЬКИЙ.
3️⃣ Гвіздський старостинський округ з центром в селі Гвізд, до складу якого входять населені пункти: село Гвізд, село Млини (вул.Синяка, 126, с.Гвізд). Староста – Василь ПОЛОВКО.
4️⃣ Краснянський старостинський округ з центром в селі Красна (вул.Шевченка, 139). Староста – Іван ДЕМ’ЯНІВ.
5️⃣ Лоївський старостинський округ з центром в селі Лоєва (вул.Грушевського, 59). Староста – Ярослав ЗВАРИЧ.
6️⃣ Стримбівський старостинський округ з центром в селі Стримба (вул.Соборна, 13). Староста – Любомир ДУБІЩАК.
7️⃣ Ліснотарновецький старостинський округ з центром в селі Лісна Тарновиця (вул.Грушевського, 17). Староста – Ярослав ОГЕРУК.
8️⃣ Молодківський старостинський округ з центром в селі Молодків (вул.Шевченка, 60). Староста – Степан ІВАСИК.
9️⃣ Парищенський старостинський округ з центром в селі Парище, до складу якого входять населені пункти: село Парище, село Лісна Велесниця ( с. Парище, вул.Шевченка, 95 а). Староста – Олег ГЛИНЧАК.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *