В Україні розпочався Тиждень «Відкритого Уряду»

Сьогодні стартував Тиждень «Відкритого Уряду», що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд».
Тиждень відкрив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який зазначив, що Уряд працює відкрито з першого дня і постійно впроваджує механізми прозорості та ефективності роботи Кабінету міністрів України. «Ми в активному діалозі з бізнесом, експертним середовищем, громадськістю та міжнародними партнерами», – підкреслив Володимир Гройсман.

У тематичному відео, підготовленому з нагоди Тижня «Відкритого Уряду», Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, державний секретар Кабінету міністрів Володимир Бондаренко розповіли про низку ініціатив у сфері забезпечення відкритого та прозорого урядування (електронні послуги, відкриті дані, доступні державні реєстри, стажування молоді в органах виконавчої влади та ін.).

Протягом Тижня «Відкритого Уряду» в Києві та регіонах відбуватимуться публічні заходи («круглі столи», вебінари, конференції, тренінги та ін.), присвячені питанням налагодження взаємодії між представниками органів виконавчої влади та громадськості загалом та виконання плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» зокрема.

Одним із перших заходів стане вебінар «Тиждень Відкритого Уряду розпочато: дізнавайся та долучайся», який спільно з ІСАР «Єднання» організовує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів, що організаційно супроводжує реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *