Вакцинацію населення області від захворюваності на COVID-19 обговорили із священниками Коломийської єпархії ПЦУ

Сьогодні за дорученням голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася зустріч координатора вакцинальної кампанії в області, т.в.о. генерального директора обласної клінічної інфекційної лікарні Миколи Стовбана із деканами і священниками Коломийської єпархії Православної церкви України щодо вакцинації прикарпатців від захворюваності на COVID-19.

«На сьогодні вакциновано 206 тисяч 375 прикарпатців. Є чотири доступні види вакцин, зокрема, CoronaVac, AstraZeneca, Moderna та Pfizer. Усі вони ефективні у боротьбі проти цієї небезпечної хвороби. Інтервал між двома щепленнями вакцин Pfizer, Moderna та AstraZeneca складає 28 днів, вакциною CoronaVac — 14, — зауважив під час зустрічей із священниками Микола Стовбан. — Вакцинація безкоштовна та добровільна. Саме цим ефективним методом ми вбережемо себе та своїх рідних від СOVID-19 і його нових штамів. У нашій області вже зареєстровані випадки, які викликані новим штамом коронавірусу Дельта».

Посадовець розповів про лікування хворих на коронавірус, ризики важкого перебігу та розвитку ускладнень від COVID-19 через супутні хвороби, небезпеку захворюваності новим штамом коронавірусу Дельта, українські COVID-сертифікати в застосунку «Дія», які офіційно визнані Європейським Союзом. Йшлося і про важливість консультацій з лікарями загальної практики та сімейної медицини, профільними лікарями щодо проведення вакцинації.

«Зараз надважливо провести ефективну вакцинацію населення від захворюваності на коронавірус. Саме для цього потрібна співпраця лікарів та духовенства. Медики разом зі священнослужителями стоять на передовій боротьби із захворюваністю населення на коронавірус. Задля збереження життя людей під час таких небезпек ми повинні об’єднати зусилля медиків та священників», — наголосив Микола Стовбан.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *