Василь Чуднов взяв участь у Третьому фестивалі новорічно-різдвяної іграшки

 

news-image

 

news-image
Гірське село Пістинь, що на Косівщині, щороку 19 грудня – в день, коли весь християнський світ відзначає День Святого Миколи Чудотворця, – перетворюється на центр справжнього паломництва дітей з усієї України.

Адже саме тут розташовано Маєток Святого Миколая, де дітки мають можливість особисто зустрітись з легендарним Святим Чудотворцем і отримати з його рук такі очікувані подарунки, заради яких вони чемно поводили себе протягом усього минулого року, допомагали старшим і отримували гарні оцінки у школі.

Саме тут, на базі Маєтку, 19 грудня вже втретє відбувся Міжрайонний фестиваль Новорічно-різдвяної іграшки – яскраве, видовищне свято дитячих радощів і усмішок.

Відкрив Фестиваль голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Чуднов. Він привітав усіх присутніх дітей і дорослих зі світлим святом Миколая, долучився до церемонії запалювання фестивального вогнища від Вифлиємського вогню, роздав подарунки маленьким прикарпатцям та гостям краю. Понад 3 тисячі подарунків Василь Михайлович привіз із столиці України за дорученням Президента України Віктора Януковича.

Як повідомив голова облдержадміністрації журналістам, питання захисту дітей сьогодні лежить у площині першочергових завдань, що їх окреслив Глава держави в рамках програми «Діти – майбутнє України».

«Це важливо не тільки сьогодні, це важливо  щоденно – піклуватись про цих діточок. А Миколая – ну це казка – казка, на яку вони чекають цілий рік. І повірте мені: Садиба Святого Миколая – це дуже велика справа, яку зробили на Косівщині, яку ми будемо зараз продовжувати», – зауважив Василь Чуднов.

З його слів наразі вже започатковано будівництво аналогічного об’єкту у Верховинському районі. Там планується спорудити Садибу Святого Миколая та Поляну казок. Відтак, на Прикарпатті з’явиться «ще одне таке місце, куди будуть приїжджати діти не тільки з Прикарпаття, а й з цілої України».

При цьому Василь Михайлович переконаний, що навіть якщо такі маєтки будуть збудовані у кожному гірському районі області, вони не створюватимуть один одному конкуренції, адже кожен з таких центрів буде самобутнім і матиме щось своє, особливе. Відтак діткам буде цікаво відвідати їх усі.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *