Від безробітної — в підприємці! Історія досягнення успіху в бізнесі Надвірнянщині

Підприємництво, як засіб боротьби з безробіттям, надає можливість отримання джерел існування, дозволяє в повній мірі використати індивідуальні фізичні та розумові здібності людини на вирішення завдань в будь-якій галузі господарства.

Підприємництво, як засіб боротьби з безробіттям, надає можливість отримання джерел існування, дозволяє в повній мірі використати індивідуальні фізичні та розумові здібності людини на вирішення завдань в будь-якій галузі господарства.
Сфера підприємництва громадян, як достатньо гнучка в організації виробництва та використанні особистої ініціативи, спроможна включатися у вирішення економічних проблем на засадах приватної та колективної форм власності.
Наталія Мисів  — успішний підприємець, жінка яка досягла успіху у сфері надання торгівельних послуг. Завдяки наданої Надвірнянським районним центром зайнятості одноразової виплати для організації підприємницької діяльності, колишня безробітна, а сьогодні успішний підприємець веде бізнес у сфері торгівельної справи, зокрема збуту будівельних  та сантехнічних матеріалів.
Завітавши до  будівельного магазину під назвою “Все для дому”, кожна пересічна людина може зробити замовлення чи купити товар, необхідний для користування.  Магазин “Все для дому” розміщений у зручному для здійснення господарської діяльності міста та села.
В даному магазині є всі товари, які потрібні для здійснення ремонтних робіт у помешканні, чи у разі виникнення заміни деталей побутової сантехніки. Обслуговуючи покупців, Наталія Мисів доброзичливо ставитися до їхніх проблем, дає кваліфіковану пораду, адже й ціни по оптовій закупівлі — порівняно низькі. Жінка задоволена своєю роботою, бо завжди мріяла відкрити власну справу. Тепер вона сама здійснює продаж у власному магазині, отримуючи задоволення та подяку від клієнтів.
Працівники служби зайнятості завжди готові допомогти клієнтам, які звертаються до неї за допомогою у вирішенні різноманітних питань, зокрема — надання допомоги одноразово для організації підприємницької діяльності. Можливо звучить риторично, але успішні люди в бізнесі — це талант. Хоча бізнес передбачає ряд ризиків.

Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *